Projektové dluhopisy

Projektové dluhopisy slouží k financování konkrétního developerského projektu. Tím se podílíte na investici do konkrétní nemovitosti. Odměnou je investorům známý stabilní výnos.

Green Resort Kunětická hora

roční úrok
i
6,0 % p.a.

minimální investice

i

1 000 Kč

splatnost
i
1,5 roku
Investováno
i
15 000 Kč
Investorů
2

Ukončené investiční příležitosti - 0

Jak EFEKTivně investovat?

Na začátku dobré investice jsou vždycky informace. Začít můžete v portfoliu investičních příležitostí EFEKTA nebo setkáním s investičním konzultantem. Světem investování Vás může provést srovnávač investičních příležitostí.

Srovnávač investičních příležitostí
Domluvit nezávazné setkání
Často kladené dotazy

Bezpečnost investic a garance služby

Garanční safe = ochrana investic

  • EFEKTA je součástí garančního fondu obchodníků s cennými papíry. Úkolem fondu je vyplácet náhrady zákazníkům obchodníků s CP až do výšky 20 tis. EUR v situacích, kdy obchodníci nejsou schopni plnit své závazky vůči svým zákazníkům.

Regulace ČNB = každodenní kontrola

  • Činnost EFEKTy i každý jednotlivý produkt v nabídce je pod každodenním dohledem České národní banky v podobě povinného reportingu. Je naším prvořadým zájmem, aby vše probíhalo podle pravidel a platných zákonů.

Osobní data v bezpečí

  • Ochrana dat a diskrétnost je pro nás samozřejmostí. Veškerá komunikace je v souladu s GDPR, ale tím naše práce nekončí. Řada interních procesů i přístup každého jednoho člena týmu přispívá k ochraně Vašeho soukromí i osobní spokojenosti.

Zkušenosti, reputace a důvěra

  • Již brzy oslavíme vydání jubilejní 100. emise dluhopisů. Důvěra investorů i našich partnerů je pro nás zásadní. Bez ní bychom nemohli existovat. I proto je součástí výběru nových projektů důkladné due diligence, které zohledňuje historii emitenta a jeho klíčových osob, potenciál projektu i celého oboru a vliv našich partnerů na manažerské rozhodování a na úspěch projektu.