Projektové dluhopisy

Projektové dluhopisy slouží k financování konkrétních developerských projektů. Svou investicí se podílíte na financování vybrané nemovitosti.


S každou investicí jsou vždy spojena rizika. Mezi ta nejvýznamnější u projektových dluhopisů patří riziko kreditní, riziko tržní a riziko likvidity.


Upozorňujeme, že v rámci všech sdělení obsažených na těchto webových stránkách nebyl zohledněn Váš cílový trh, Vaše znalosti, zkušenosti ani investiční cíle. Sdělení obsažené na těchto webových stránkách se tak mohou pohybovat mimo Váš cílový trh, případně se můžete nacházet v negativním cílovém trhu.

Jak EFEKTivně investovat?

Na začátku dobré investice jsou vždycky informace. Začít můžete v portfoliu investičních příležitostí EFEKTA nebo setkáním s investičním konzultantem. Světem investování Vás může provést srovnávač investičních příležitostí.

Srovnávač investičních příležitostí
Domluvit nezávazné setkání
Často kladené dotazy

Bezpečnost investic a garance služby

Garanční safe = ochrana investic

  • EFEKTA je součástí garančního fondu obchodníků s cennými papíry. Úkolem fondu je vyplácet náhrady zákazníkům obchodníků s CP až do výšky 20 tis. EUR v situacích, kdy obchodníci nejsou schopni plnit své závazky vůči svým zákazníkům.

Regulace ČNB = každodenní kontrola

  • Činnost EFEKTy i každý jednotlivý produkt v nabídce je pod každodenním dohledem České národní banky v podobě povinného reportingu. Je naším prvořadým zájmem, aby vše probíhalo podle pravidel a platných zákonů.

Osobní data v bezpečí

  • Ochrana dat a diskrétnost je pro nás samozřejmostí. Veškerá komunikace je v souladu s GDPR, ale tím naše práce nekončí. Řada interních procesů i přístup každého jednoho člena týmu přispívá k ochraně Vašeho soukromí i osobní spokojenosti.

Zkušenosti, reputace a důvěra

  • Již brzy oslavíme vydání jubilejní 100. emise dluhopisů. Důvěra investorů i našich partnerů je pro nás zásadní. Bez ní bychom nemohli existovat. I proto je součástí výběru nových projektů důkladné due diligence, které zohledňuje historii emitenta a jeho klíčových osob, potenciál projektu i celého oboru a vliv našich partnerů na manažerské rozhodování a na úspěch projektu.