Green Resort Kunětická hora

roční úrok

8,25 % p.a.

minimální investice

1 000 Kč

doba splatnosti

1 rok

datum zahájení projektu

3/1/2022

dokončení projektu

2Q 2023

Kunětická hora - development - DRFG

Rizika

  • Dluhopisy jako závazky – dluhopisy představují přímé, nepodmíněné a nepodřízené dluhy emitenta.
  • Riziko kreditní – v důsledku nepříznivého tržního prostředí nebo vnějších či vnitřních faktorů se emitent může stát neschopným plnit své splatné dluhy včetně dluhopisů.
  • Riziko úrokové – vlastník dluhopisu je vystaven riziku poklesu ceny dluhopisu v důsledku změn tržních úrokových sazeb. Tato skutečnost může mít negativní vliv na hodnotu a vývoj investice do dluhopisů.
  • Riziko likvidity – emitent nemá v úmyslu požádat o přijetí dluhopisů k obchodování na regulovaném či jiném trhu. Investor nemusí být schopen až do jejich splatnosti dluhopisy prodat za adekvátní tržní cenu.
  • Riziko inflace – dluhopisy neobsahují inflační doložku. Přesáhne-li míra inflace nominální výnos dluhopisu, reálný výnos investora z investice do dluhopisu bude záporný.
  • Riziko zdanění – příjmy plynoucí z prodeje, splacení nebo držby dluhopisu podléhají zdanění, jehož parametry se mohou v čase měnit. V důsledku tohoto může být investorovi při prodeji nebo splacení dluhopisu vyplacena nižší částka, než původně předpokládal.

ČNB vydala Desatero pro drobné investory do podnikových dluhopisů. Seznamte se prosím s těmito informacemi, podrobnosti naleznete zde.

Upozorňujeme, že v rámci všech sdělení obsažených na těchto webových stránkách nebyl zohledněn Váš cílový trh, Vaše znalosti, zkušenosti ani investiční cíle. Sdělení obsažené na těchto webových stránkách se tak mohou pohybovat mimo Váš cílový trh, případně se můžete nacházet v negativním cílovém trhu.

Detailní info

Eminent
DRFG ProjectBond Investment I.
Název emise
DLUHOPISY DRFG ProjectBond II.22 - 2022 – 2023, 8,25 %
ISIN
CZ0003544587
Měna
Celkový objem emise
10 000 000
Datum emise
11/1/2022
Jmenovitá hodnota dluhopisu
1 Kč
Minimální výše investice
1000 Kč
Úrok
8,25 % p.a.
Standard výpočtu úroku
30E/360
Výplata úroku
roční
Emisní kurz
100%
Doba splatnosti
1 rok
Datum splatnosti
10/31/2023
Podoba dluhopisu
Zaknihovaná
Typ nabídky
veřejná
Převoditelnost dluhopisu
ano
Rating
ne
Dodatečné zajištění
ne
Administrátor
EFEKTA obchodník s cennými papíry a.s.

O projektu

Kunětická hora je projekt výstavby 18 rodinných domů v žádané lokalitě obce Dříteč mezi krajskými městy Pardubice a Hradec Králové. Celý areál budoucích rodinných domů je koncepčně uzavřen a kromě objektů bydlení na samostatných parcelách se předpokládá i umístění obslužných komunikací, chodníku a veřejné zeleně. Tento projekt se nese v současném trendu moderního bydlení. Spojuje v sobě výhody klidného bydlení v rodinném domě na vesnici, ale zároveň velmi blízkou dostupnost všech výhod velkých měst.

Celou realizaci dozoruje profesionální projektový tým expertů s dlouholetými zkušenostmi z oblasti realizace a investic do nemovitostí, projektového řízení a bankovního financování. Díky tomu dokáže projekt zhodnotit finanční prostředky svým investorům.

Projekt rezidenčního bydlení DRFG

Lokalita

V obci se nachází veškerá občanská vybavenost i autobusové spojení do Pardubic a Hradce Králové. Obec pořádá aktivity pro rodiče s dětmi i dospělé. V blízkosti se nachází Golf Resort Kunětická hora, kde je 18jamkové hřiště s jezery, 3 tenisové kurty, 4 km dlouhá asfaltová in-line trasa, hřiště na malou kopanou, saunové a relaxační centrum a restaurace s příjemným posezením.

Doprava

Obcí prochází dopravní komunikace 3.třídy ve směru do Hradce Králové a Pardubic. Zhruba 11 km daleko se nachází rozestavěná dálnice D35 (Praha-Hradec Králové-Trutnov-Polsko).

"

Pohodlný život i dobrá investice

"

Více informací o projektu najdete na webových stránkách www.green-resort.cz .

Proč investovat do projektu Kunětická Hora?

Stabilní roční výnos

Stabilita výnosu je zajištěna vysokou poptávkou po nemovitostech. Dobře vyvážený poměr výnosu a rizika dokáže optimálně diverzifikovat investiční portfolio investorů.

Developerská firma s tradicí

Stavební firma DMG Stav a.s. je rodinná firma s letitou praxí. Na projektu Kunětická Hora uplatňuje své bohaté zkušenosti, které získala úspěšnými realizacemi komplexních projektů moderních rodinných vil v Čechách.

Perspektivní lokalita

V blízkém okolí se nachází nespočet atraktivit, které zajistí pestrý životní styl. Golfové 18 jamkového hřiště, Cedrus Spa unikátní relaxační a saunové centrum, kongresový sál, zřícenina hradu nebo cyklostezky lákají místní obyvatele i rekreační turisty.

arrow

Začít investovat můžete hned teď

Na EFEKTivní investici nikdy není pozdě. Začít zhodnocovat svůj majetek investicí do silných oborů nemovitostí, financí a telekomunikací můžete již dnes!

Dokumenty ke stažení

Rodinný dům v projektu Green-Resort Kunětická Hora

Základní prospekt

Konečné podmínky

FAQ - často kladené otázky

Na trhu jsme dlouho, proto víme, na co se budoucí investoři ptají nejčastěji.
V sekci FAQ najdete odpovědi na své otázky na témata:

  • jak začít s investováním
  • to nejdůležitější o fondech
  • korporátní dluhopisy
  • projektové dluhopisy