Investice

Nabídka investičních příležitostí

V současné době společnost EFEKTA nabízí možnost investovat do široké nabídky investičních produktů z oblasti nemovitostí, telekomunikací a infrastruktury. Tato nabídka Vám umožní diverzifikovat rizika pro bezpečnější investici.


Upozorňujeme, že v rámci všech sdělení obsažených na těchto webových stránkách nebyl zohledněn Váš cílový trh, Vaše znalosti, zkušenosti ani investiční cíle. Sdělení obsažené na těchto webových stránkách se tak mohou pohybovat mimo Váš cílový trh, případně se můžete nacházet v negativním cílovém trhu.

Projektové dluhopisy

splatnost
i

1,5 roku -7 let

minimální investice
i

1 000 Kč

pevný výnos
i
4,5 - 6 %

Charakteristika

Projektové dluhopisy jsou určené na financování výstavby developerských projektů v České republice. Zaměřujeme se na investice do prémiových lokalit, které odpovídají aktuální poptávce na trhu.


Korporátní dluhopisy

splatnost
i

3-7 let

minimální investice
i

1 000 Kč

pevný výnos
i

4,5 - 6,5 %

Charakteristika

Dluhopisy přísně prověřených partnerských společností, které je využívají pro financování svých rozvojových aktivit v perspektivních oborech jako jsou nemovitosti, finance, energetika a telekomunikace.


Fondy

splatnost
i

min. 3 roky

minimální investice
i

500 Kč

očekávaný výnos
i

5 - 7 %

Charakteristika

V nabídce najdete fondy pro drobné střadatele i pro kvalifikované investory. Všechny fondy jsou profesionálně řízené, auditované a podléhají přísné kontrole ČNB. Zaměření fondů je orientované primárně na nemovitosti, logistické parky a obchodní centra.

Jak EFEKTivně investovat?

Na začátku dobré investice jsou vždy informace. Začít můžete v portfoliu investičních příležitostí EFEKTA nebo setkáním s investičním konzultantem. Světem investování online Vás může provést srovnávač investičních příležitostí.

Srovnávač investičních příležitostí
Domluvit nezávazné setkání
Často kladené dotazy

FAQ - často kladené otázky

Na trhu jsme dlouho, proto víme, na co se budoucí investoři ptají nejčastěji. V sekci FAQ najdete odpovědi na své otázky na témata:

  • jak začít s investováním
  • to nejdůležitější o fondech
  • investiční proces

  • peníze a daně

arrow

Začít můžete hned teď

Na EFEKTivní investici nikdy není pozdě. Začít zhodnocovat svůj majetek můžete již dnes!