Investice

Nabídka investičních příležitostí

V současné době společnost EFEKTA nabízí možnost investovat do široké nabídky investičních produktů z oblasti nemovitostí, telekomunikací a infrastruktury. Tato nabídka Vám umožní diverzifikovat rizika pro bezpečnější investici.

Projektové dluhopisy

splatnost
i

1,5 roku -7 let

minimální investice
i

1 000 Kč

pevný výnos
i
4,5 - 6 %

Charakteristika

Projektové dluhopisy jsou určené na financování výstavby developerských projektů v České republice. Zaměřujeme se na investice do prémiových lokalit, které odpovídají aktuální poptávce na trhu.


Korporátní dluhopisy

splatnost
i

3-7 let

minimální investice
i

1 000 Kč

pevný výnos
i

4,5 - 6,5 %

Charakteristika

Dluhopisy přísně prověřených partnerských společností, které je využívají pro financování svých rozvojových aktivit v perspektivních oborech jako jsou nemovitosti, finance, energetika a telekomunikace.


Fondy

splatnost
i

min. 3 roky

minimální investice
i

500 Kč

očekávaný výnos
i

5 - 7 %

Charakteristika

V nabídce najdete fondy pro drobné střadatele i pro kvalifikované investory. Všechny fondy jsou profesionálně řízené, auditované a podléhají přísné kontrole ČNB. Zaměření fondů je orientované primárně na nemovitosti, logistické parky a obchodní centra.

Jak EFEKTivně investovat?

Na začátku dobré investice jsou vždy informace. Začít můžete v portfoliu investičních příležitostí EFEKTA nebo setkáním s investičním konzultantem. Světem investování online Vás může provést srovnávač investičních příležitostí.

Srovnávač investičních příležitostí
Domluvit nezávazné setkání
Často kladené dotazy

Bezpečnost investic a garance služby

Garanční fond = ochrana investic

  • EFEKTA je součástí garančního fondu obchodníků s cennými papíry. Úkolem fondu je vyplácet náhrady zákazníkům obchodníků s CP až do výše 20 tis. EUR v situacích, kdy obchodníci nejsou schopni plnit své závazky vůči svým zákazníkům.

Regulace ČNB = každodenní kontrola

  • Činnost EFEKTy i každý jednotlivý produkt v nabídce je pod každodenním dohledem České národní banky v podobě povinného reportingu. Je naším prvořadým zájmem, aby vše probíhalo podle pravidel a platných zákonů.

Osobní data v bezpečí

  • Ochrana dat a diskrétnost je pro nás samozřejmostí. Veškerá komunikace je v souladu s GDPR, ale tím naše práce nekončí. Řada interních procesů i přístup každého jednoho člena týmu přispívá k ochraně Vašeho soukromí i osobní spokojenosti.

Zkušenosti, reputace a důvěra

  • Od roku 2016 jsme spravovali přes 100 emisí dluhopisů. Důvěra investorů i našich partnerů je pro nás zásadní. Bez ní bychom nemohli existovat. I proto je součástí výběru nových projektů důkladné due diligence, které zohledňuje historii emitenta a jeho klíčových osob, potenciál projektu i celého oboru.

FAQ - často kladené otázky

Na trhu jsme dlouho, proto víme, na co se budoucí investoři ptají nejčastěji. V sekci FAQ najdete odpovědi na své otázky na témata:

  • jak začít s investováním
  • to nejdůležitější o fondech
  • investiční proces

  • peníze a daně

arrow

Začít můžete hned teď

Na EFEKTivní investici nikdy není pozdě. Začít zhodnocovat svůj majetek můžete již dnes!