Investice

V současné době společnost EFEKTA nabízí možnost investovat do široké nabídky investičních produktů z oblasti nemovitostí, telekomunikací a infrastruktury. Tato nabídka Vám umožní diverzifikovat rizika pro bezpečnější investici.


Upozorňujeme, že v rámci všech sdělení obsažených na těchto webových stránkách nebyl zohledněn Váš cílový trh, Vaše znalosti, zkušenosti ani investiční cíle. Sdělení obsažené na těchto webových stránkách se tak mohou pohybovat mimo Váš cílový trh, případně se můžete nacházet v negativním cílovém trhu.

Korporátní dluhopisy

splatnost

2 - 7 let

minimální investice
1000 Kč
výnos

5,0 % - 9,0 %

Charakteristika

Korporátní dluhopis je dluhový cenný papír, který vyjadřuje závazek emitenta vůči věřiteli. Je s ním spojeno právo požadovat splacení dlužné částky a vyplácení výnosů dle emisních podmínek.

Projektové dluhopisy

splatnost

1 rok

minimální investice
1000 Kč
výnos

8,25 %

Charakteristika

Projektový dluhopis je dluhový cenný papír, který vyjadřuje závazek emitenta vůči věřiteli. Stejně jako v případě korporátního dluhopisu je s ním spojeno právo požadovat splacení dlužné částky a vyplácení výnosů. Oproti korporátnímu dluhopisu je přímo navázán na konkrétní projekt.

Fondy

investiční horizont

3 - 5 let

minimální investice

500 Kč

očekávaný výnos

5,0 - 10,0 %

Charakteristika

Fondy ve formě podílových fondů a investičních fondů, umožňují společné investování mnoha investorů do projektů, na které by sami nedosáhli. Investoři jejich nákupem získávají podíl na majetku fondu, díky kterému mohou vhodně diverzifikovat svoje portfolio.

FAQ - často kladené otázky

Na trhu jsme dlouho, proto víme, na co se budoucí investoři ptají nejčastěji.
V sekci FAQ najdete odpovědi na své otázky na témata:

  • jak začít s investováním
  • to nejdůležitější o fondech
  • korporátní dluhopisy
  • projektové dluhopisy

Začít můžete hned teď

Vybrat si investici online může být pohodlné, ale lidský přístup je stejně důležitý. Našich více než 1300 spolupracujících profesionálů se s Vámi rádo setká po celé ČR. První schůzka je nezávazná a informativní, nikdo Vás nebude nutit k podpisu smluv, o které sami neprojevíte zájem.